II. Kancellária Egészség-és Sportnap beszámoló

Szép időben, sportos hangulatban került megrendezésre a II. Kancellária Egészség-és Sportnap szeptember 20-án a Mérnök utcai ELTE Sporttelepen!

 

A több száz résztvevő a megnyitó után közös aerobik bemelegítésen vett részt, ezután nagy számban kapcsolódtak be az egészség és sport programokba. Népszerűek voltak az Egészségsátorban és az épületben tartott egészségügyi szűrések, vizsgálatok és tanácsadások, melyek már reggel 7:30-kor elkezdődtek.

 

A délelőtt során több mint 20 helyszínen lelkesen sportoltak a kollegák kötetlen szabadtéri játékokon és szervezett sportfoglalkozásokon, továbbá egyéni és csapatversenyeken.

 

Az egészség és sport programokat színesítette az ELTE Kvíz és a Sport totó játék valamint Hevesi Kriszta pszichológus Párkapcsolati kihívások a XXI. században című előadása.

A csapatvetélkedőkre előzetesen öt szervezeti egység csapatai neveztek, akik sor és váltóversenyeken a füves nagypályán vetélkedtek egymással és végül szoros eredmény született.

 

A népszerű kötélhúzásra és zumba foglalkozásra ebéd előtt került sor. A résztvevők érdeklődése és aktivitása is minden várakozást felülmúlt.

 

Ebéd után 14:30-kor került sor az eredményhirdetésre, a legügyesebbek ismét értékes díjazásban részesültek, a 

csapatvetélkedő nyertes csapata kupát is kapott, a 6-os kapura rúgó bajnok pedig foci labda külön díjat vehetett át.

 

Az eseményt támogatta az ELTE ORIGÓ Nyelvi Centrum Kft. és az EÖTVÖS KIADÓ Kft.

 

 

 

 

 

EREDMÉNYEK:

 

Asztalitenisz verseny (egyéni) női

 

Név

Szervezeti egység

1. helyezett

Kovácsné Kalamár Noémi

JIKI Közbeszerzési Osztály

2. helyezett

Keresztúri Sára

Műszaki Főigazgatóság

3. helyezett

Varga Gáborné

BTK

Asztalitenisz verseny (egyéni) férfi

 

Név

Szervezeti egység

1. helyezett

Bencze Norbert

BTK

2. helyezett

Kóczán András

BTK

3. helyezett

Dr. Scheuer Gyula

Kancellária

 

Tollaslabda verseny (páros)

 

Név

Szervezeti egység

1. helyezett

Dr. Nánay János - Matisz Gabriella

Kancellária

2. helyezett

Szalai Krisztián - Muhr Szilvia

BTK

3. helyezett

Kovácsné Kalamár Noémi-Kozma Zolán

JIKI Közbeszerzési Osztály

 

Darts verseny (egyéni) Női

 

Név

Szervezeti egység

1. helyezett

Galszer Anita

Rektori Kabinet

2. helyezett

Kalocsai-Török Hajnalka

Rektori Kabinet

3. helyezett

Keszler Patrícia

PPK

Darts verseny (egyéni) Férfi

 

Név

Szervezeti egység

1. helyezett

Pétsch András

Nemzetközi Iroda

2. helyezett

Lacsny Dávid

Műszaki Főigazgatóság

3. helyezett

Kontár Ákos

ELTE BTK

 

Kötélhúzó verseny

 

Név

Szervezeti egység

1. helyezett

FETMÓ - Kancellária

8 fő

2. helyezett

Első

8 fő

3. helyezett

Füvészkert

8 fő

4. helyezett

Rektori

8 fő

 

6-os rúgó bajnokság (egyéni)

 

Név

Szervezeti egység

1. helyezett

Zrínyi Miklós

Műszaki Főigazgatóság

 

 

 

 

 

 

Csapatverseny – sor- és váltóversenyek

 

Név

Szervezeti egység

1. helyezett

Gazdasági Hivatalok

20 pont

2. helyezett

RK - RKK - Rektori csapat

18 pont

2. helyezett

Tanulmányi Hivatalok-Dékáni Hivatalok

18 pont

4. helyezett

Kancellária

14 pont

Kispályás labdarúgó bajnokság

 

Név

Szervezeti egység

1. helyezett

Műszaki Főigazgatóság

 

2. helyezett

Informatikai Igazgatóság

 

3. helyezett